Vorai ir kiti gyviai viskas čia „Kalmetal” kieme!

Vorai, kaltinės gervės, grėsmingos žuvys ir kitos patvarios, patogios, puikiai atrodančios kiemo ar namo dekoracijos, papuoš Jūsų kiemą neatpažįstamai ir įpūs gyvybės bei jaukumo jausmą. UAB „KALMETAL“ jau daug metų gamina išskirtinius kalvystės gaminius, taip pat ir nepriekaištingo dizaino patvarius kaltinius puošybos elementus, tai pastebėjo ir mūsų klientai. Visi gaminiai gaminami iš 4mm plieno, nudažyti karščiui bei ugniai atspariais dažais, gali būti dekoruojami kaltiniais elementais, derinami su stiklo, medžio, akmens ar kitomis medžiagomis. „KALMETAL“ gamina ir standartinius pakartotinius kalvystės darbus, lengvai transportuojamas šašlykines, rūkyklas ir kt. Galime pagaminti bet kokį Jūsų įsivaizduojama herojų ar dekoraciją kiemui ar namams pagal Jūsų individualius pageidavimus ar nestandartinius išmatavimus. Mūsų gaminami kalvystės gaminiai – kokybiška ir ilgaamžė investicija. Susisiekite ir mes kartu įgyvendinsime Jūsų idėjas. Taip pat gaminame šašlykines, šviestuvus, kitus darbus.


Apie UAB „Kalmetal”

Uždaroji akcinė bendrovė „KALMETAL“ nuo 2006 metų sėkmingai dirba metalo apdirbimo srityje. Per visus šiuos metus plėteme gamybos veiklą ir kaupėme patirtį. Kalvystės gaminius bei jų kokybę ir darbo patirtį įvertino ne vien individualūs klientai, bet ir didelės įmonės. Mes siūlome abipusiai naudingą bendradarbiavimą tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims, besidominčiais mūsų produkcija ir paslaugomis. Įmonėje dirbantys kalviai sugeba įgyvendinti net įnoringiausias užsakovų svajones ir fantazijas. Klientų pageidavimu, įvairūs nestandartiniai gaminiai gali būti derinami su stiklo, medžio, akmens ar kitomis medžiagomis. Todėl galime pasiūlyti platų gaminių asortimentą. Gaminame tvoras, vartus, turėklus, stogelius, katilus pirtims, metalines konstrukcijas, laiptus, šašlykines ir kitus gaminius. Priimame individualius užsakymus. Taip pat viriname nerūdijantį plieną, aliuminį, atliekame montavimo darbus. Nors metalas ir šaltas, bet mūsų meistrai gali paversti jį šildančiu ne tik akį, bet ir aplinką. Mūsų produkcija – kokybiška ir ilgaamžė investicija.

Visada galite pasiskambinti telefonu. +370 600 01668 / +370 673 02480 / +370 634 75735ar parašyti El. paštu: uab.kalmetal@gmail.com mūsų meistrai Jus pakonsultuos nemokamai.
Kur galima įsigyti? el. parduotuvė www.kalmetal.ltVISI GAMINIAI