Tvoros, vartai, trorų kaltiniai elementai

Patvarios, patogios, puikiai atrodančios tvoros, papuoš Jūsų namo ar sodybos fasadą. UAB „KALMETAL“ jau daug metų gamina išskirtinius kalvystės gaminius, taip pat ir nepriekaištingo dizaino patvarias tvoras, tai pastebėjo ir mūsų klientai. Visi  mūsų gaminiai gaminami iš 4mm plieno, nudažyti karščiui bei ugniai atspariais dažais, gali būti dekoruojami kaltiniais elementais, derinami su stiklo, medžio, akmens ar kitomis medžiagomis. „KALMETAL“ gamina ir standartinius, pakartotinius lengvai transportuojamus kalvystės gaminius – šašlykines, rūkyklas, šviestuvus, kitus kalvystės elementus. Galime pagaminti tvorą pagal Jūsų individualius pageidavimus ar nestandartinius išmatavimus. Mūsų gaminamos tvoros – kokybiška ir ilgaamžė investicija. Susisiekite ir mes kartu įgyvendinsime Jūsų idėjas. Taip pat gaminame vartus, baldus, šašlykines, šviestuvus, kitus darbus.


Apie UAB „Kalmetal“

Uždaroji akcinė bendrovė „KALMETAL“ nuo 2006 metų sėkmingai dirba metalo apdirbimo srityje. Per visus šiuos metus plėteme gamybos veiklą ir kaupėme patirtį. Kalvystės gaminius bei jų kokybę ir darbo patirtį įvertino ne vien individualūs klientai, bet ir didelės įmonės. Mes siūlome abipusiai naudingą bendradarbiavimą tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims, besidominčiais mūsų produkcija ir paslaugomis. Įmonėje dirbantys kalviai sugeba įgyvendinti net įnoringiausias užsakovų svajones ir fantazijas. Klientų pageidavimu, įvairūs nestandartiniai gaminiai gali būti derinami su stiklo, medžio, akmens ar kitomis medžiagomis. Todėl galime pasiūlyti platų gaminių asortimentą. Gaminame tvoras, vartus, turėklus, stogelius, katilus pirtims, metalines konstrukcijas, laiptus, šašlykines ir kitus gaminius. Priimame individualius užsakymus. Taip pat viriname nerūdijantį plieną, aliuminį, atliekame montavimo darbus. Nors metalas ir šaltas, bet mūsų meistrai gali paversti jį šildančiu ne tik akį, bet ir aplinką. Mūsų produkcija – kokybiška ir ilgaamžė investicija.

Visada galite pasiskambinti telefonu. +370 600 01668 / +370 673 02480 / +370 634 75735ar parašyti El. paštu: uab.kalmetal@gmail.com mūsų meistrai Jus pakonsultuos nemokamai.
Kur galima įsigyti? el. parduotuvė www.kalmetal.ltVISI GAMINIAI